(no subject)

Ознайомився із проектом закону «Про цивільні партнерства» (в народі – про легалізацію одностатевих шлюбів). Був вражений, що закон дуже дискримінаційний і пронизаний духовними скрєпами. А саме: «цивільне партнерство можна укласти лише між двома особами однієї чи різної статі. Одна особа може перебувати лише в одному партнерстві чи шлюбі».
Мракобісні забобони! А як же бути із особами, які практикують відносини втрьох? Таких людей в українському суспільстві значно більше, ніж представників ЛГБТ. Права коханців і коханок та їх майнові та особисті немайнові інтереси мають бути належно захищені.
Як бути із мусульманами? Вони згідно своїх релігійних переконань можуть мати до 4 дружин (якщо здатні їх забезпечити). Закон про цивільні партнерства допоміг би нашим громадянам узаконити відносини із другою, третьою та четвертою половинкою. Я вже мовчу про свінгерів…
Молодий Народний Рух не рекомендуватиме народним депутатам підтримувати цей закон у такій редакції.
P/S. Вітаю прогресивну частину нашого суспільства із наступаючою датою! 12 листопада виповниться рік, як в Україні не дискримінують за гендерною ідентичністю та сексуальною орієнтацією в трудових відносинах. Нагадаю, ця поправка була останньою вимогою, після виконання якої, українським громадянам мали б дати безвіз в ЄС.